Občina
Župan
Občinski svet
Nadzorni odbor
Občinska volilna komisija
Občinska uprava
Medobčinski inšpektorat
Predpisi
Gradiva sej
Proračun
Ožji deli občine
Zaščita in reševanje
Lokalne volitve 2018
Informacije
Uradne ure
Informacije javnega značaja
Splošni podatki
Prostorski podatki
Upravljanje premoženja
Novice
Obrazci in postopki
Javni razpisi
Javni razpisi - poročila
Javna naročila
Pravna pomoč
Povezave
Vabljeni
TIC Žalec
Kultura
Šport
Turizem
Ekomuzej
Časopis UTRIP
Prireditve
Projekti
Urejanje prostora
Okolje in narava
Občina po meri invalidov
Prometna strategija
Evropski teden mobilnosti
Okoljsko osveščeni
Tržnica Žalec

Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec

Razvojna agencija Savinja, Žalec

JKP ZALEC

 

 

Lokalne volitve 2018

Glasovanje na lokalnih volitvah 2018 bo potekalo v nedeljo, 18.11.2018, med 7.00 in 19.00 uro, na voliščih Občine Žalec.

PREDČASNO GLASOVANJE

Predčasno glasovanje bo potekalo v sredo, 14.11.2018, med 7.00 in 19.00 uro na sedežu Občinske volilne komisije občine Žalec, ulica Savinjske čete 5, Žalec, 2. nadstropje (mala sejna soba). Volivci, ki nameravajo glasovati na predčasnem glasovanju, naj imajo s sabo osebni dokument, ki izkazuje njihovo identiteto, ter obvestilo o volišču, na katerem bi imeli pravico glasovati v nedeljo, 18.11.2018.

DRUGE OBLIKE GLASOVANJA več


Predpisi in dokumenti lokalnih volitev 2018

Obrazci za kandidature 2018 

Povezave:
Državna volilna komisija
Ministrstvo za javno upravo


Seznam potrjenih list kandidatov in seznam kandidatov za člane občinskega sveta PDF
Seznam potrjenih kandidatov za volitve članov svetov krajevnih in mestne skupnosti:
Krajevna skupnost Galicija PDF
Krajevna skupnost Gotovlje PDF
Krajevna skupnost Griže PDF
Krajevna skupnost Levec PDF
Krajevna skupnost Liboje PDF
Krajevna skupnost Petrovče PDF
Krajevna skupnost Ponikva PDF
Krajevna skupnost Šempeter PDF
Krajevna skupnost Vrbje PDF
Mestna skupnost Žalec PDF
Pregled vloženih kandidatur
(zadnja posodobitev 18.10.2018; 19.00)

Volitve v Občinski svet
DeSUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV, OO Žalec, vložena 16.10.2018; 9.30, potrjena
Zbor članov OO Dobra država, DD ŽALEC, vložena 16.10.2018; 10.15, potrjena
Občinska organizacija socialnih demokratov Žalec, vložena 16.10.2018; 10.40, potrjena
Izvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec, vložena 17.10.2018; 9.30, potrjena
OO Stranke Alenke Bratušek, vložena 17.10.2018; 10.00, potrjena
Občinski odbor Nsi KD, vložena 17.10.2018; 10.55, potrjena
Slovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca OO SDS Žalec, vložena 17.10.2018; 15.05, potrjena
Zbor članov SMC Žalec, vložena 17.10.2018; 16.40, potrjena
Zbor članic in članov SNS v občini Žalec, vložena 18.10.2018; 8.30, potrjena

Volitve Župana
Občinska organizacija socialnih demokratov Žalec, vložena 16.10.2018; 10.50, potrjena
Slovenska demokratska stranka - SDS, Konferenca OO SDS Žalec, vložena 17.10.2018; 14.50, potrjena

Pregled kandidatov - Župan, Občinski svet povezava

Volitve v svete krajevnih skupnosti
KS Galicija
Jožica Jakob in skupina volivcev, vložena 8.10.2018; 9.20, potrjena
Lista za komunalno vodo, vložena 18.10.2018; 16.55

KS Gotovlje
Izvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec, vložena 17.10.2018; 14.00
Tanja Trobiš in skupina volivcev,  vložena 18.10.2018; 10.00
Bernard Gojzdnik in skupina volivcev, vložena 18.10.2018; 16.50

KS Griže
Lista za učinkovito KS Griže, vložena 12.10.2018; 10.30
Ivan Krašovc in skupina volivcev, vložena 15.10.2018; 12.15
Izvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec, vložena 17.10.2018; 14.00
Alojz Salobir in skupina volivcev, vložena 18.10.2018; 14.00

KS Levec
Vladimila Dobnik in skupina volivcev, vložena 15.10.2018; 9.10
Katja Palčnik in skupina volivcev, vložena 18.10.2018; 8.45

KS Liboje
Lista za pločnik, vložena 8.10.2018 ob 8.40, potrjena
Izvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec, vložena 17.10.2018; 14.00
Tjaša Krivec in skupina volivcev, vložena 17.10.2018; 14.00; 14.30
Dušan Čretnik in skupina volivcev, vložena 18.10.2018; 17.40

KS Petrovče
Nataša Sitar in skupina volivcev, vložena 17.10.2018; 11.00
Izvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec, vložena 17.10.2018; 14.00
Lista novih možnosti, vložena 17.10.2018; 14.45

KS Ponikva
Lista Mateja Voha, vložena 12.10.2018; 12.00
Lista za prijazno KS, vložena 15.10.2018; 10.30
Danijel Jelen in skupina volivcev, vložena 17.10.2018; 16.50
Lista za prepoznavnost Studenc in dolgoročni razvoj KS Ponikva, vložena 18.10.2018; 15.50

KS Šempeter
Anton Kač in skupina volivcev, vložena 24.9.2018; 9.20, potrjena
Rudi Brežnik in skupina volivcev, vložena 5.10.2018; 9.15, potrjena
Ivan Šuler in skupina volivcev, vložena 12.10.2018; 8.35
Izvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec, vložena 17.10.2018; 14.00
Ivan Pesko in skupina volivcev, vložena 18.10.2018; 16.15
Silvester Udrih in skupina volivcev, vložena 18.10.2018; 16.15

KS Vrbje
Bogdan Cokan in skupina volivcev, vložena 15.10.2018; 9.45
Nina Avbelj Lekić in skupina volivcev, vložena 18.10.2018; 16.00

MS Žalec
Janko Kos in skupina volivcev, vložena 11.10.2018, 13.10
Jakopič Tratnik Mateja in skupina volivcev, vložena 17.10.2018; 10.20
Izvršilni odbor OO Slovenske ljudske stranke Žalec, vložena 17.10.2018; 14.00

Pregled kandidatov - svet KS/MS povezava povezava

Oblikovanje in izdelava: E-SOFT